Telefonia VoIP

[VoIP]  [Cennik]  [Jak to działa?]  [Pytania i odpowiedzi]  [Oferta bramek]  [Nr-y telefonów]  [Promocja]
 
 
Witaj w świecie tanich połączeń telefonicznych!

Jeżeli jesteś zainteresowany możliwością skorzystania z nowoczesnej, internetowej telefonii VoIP skontaktuj się z Naszym Biurem Obsługi Klienta, gdzie otrzymasz szczegółową ofertę.

Usługi telefonii VoIP świadczymy na zasadzie współpracy z operatorem iFON. Z naszej strony zapewniamy wsparcie techniczne, oraz możliwość rozliczenia za wykonane połączenia. Także cały pakiet informacji związany z telefonią jak np. billingi itp. udostępniany jest poprzez nasz e-BOK

Skorzystaj z Naszej oferty!
Aby telefon w Naszej sieci działał prawidłowo, należy go bezwzględnie uruchamiać za naszym pośrednictwem, ponieważ w takim przypadku uruchomiona usługa znajduje się pod naszym pełnym nadzorem. Uruchomienie usługi VoIP innego operatora jest również możliwe bez naszego pośrednictwa, jednakże transmisja danych odbywa się w ramach taryfy internetowej. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w połączeniach, lub brak możliwości ich wykonywania spowodowane błędną konfiguracją routera, bramki VoIP itp.

Promocja Za każde pełne 2 minuty połączenia przychodzącego spoza sieci iFON na Twój numer iFON otrzymujesz równowartość 1 minuty połączenia wychodzącego. Doładowanie to otrzymasz z początkiem okresu rozliczeniowego.