O Nas

Rozpoczęcie działalności gospodarczej CONER ELECTRONIC z siedzibą w Mikołowie miało miejsce w czerwcu 1996 roku. W pierwszych latach działalności Firma specjalizowała się w zakresie sprzedaży części elektronicznych, prowadziła sprzedaż komputerów, serwis sprzętu elektronicznego i komputerowego.

W 2000 roku wychodząc naprzeciw wzrastającemu zapotrzebowaniu na Internet powstała nasza pierwsza niewielka sieć komputerowa z dostępem do Internetu. Od 2004r. z naszej usługi dostępu do Internetu można korzystać w całym centrum Mikołowa, oraz w większości dzielnic naszego miasta.
Niestety ze szkodą dla użytkowników praktycznie nie istniejemy w zasobach MSM. W czasie największego rozwoju sieci spółdzielnia skutecznie blokowała wszelkie próby inwestycji w swoich zasobach jednocześnie faworyzując inną sieć internetową. Działo się tak ponieważ nie istniały wtedy odpowiednie regulacje prawne które skuteczne pozwoliłyby walczyć z tym procederem.
Dzisiaj mieszkańcy mogą mieć wielki żal do ówczesnego zarządu, szczególne od 2019r. kiedy to startujemy z innowacyjnym planem bezpłatnego dostępu do Internetu dla stałych klientów, czyli w zasadzie wszystkich którzy w tamtych latach przyłączyliby się do naszej sieci.

Od doś dawna dostęp do internetu świadczymy również w Rudzie Śląskiej (Halemba) oraz Katowicach (okolice Podlesie i Zarzecze).

Jak już pewnie większość z was zauważyła jakiś czas temu zmieniła się nazwa firmy z Coner Electronic na Zrób Zakupy. Powodem takiej zmiany jest poszerzenie zakresu działalności. Przygotowujemy się do tego od czasu nabycia nowego budynku na ul. Gliwickiej który z racji wolnej przestrzeni daje nam nowe możliwości i będzie teraz stałą siedzibą firmy.
Od pierwszej połowy 2019r uruchamiamy sprzedaż stacjonarną różnego rodzaju artykułów takich jak: artykuły ogrodnicze, dla domu, do konstrukcji drewnianych, drzewka, rośliny, itp.

Ta poszerzona forma działalności będzie osobną główną gałęzią zapewniającą rozwój naszej firmy i to właśnie dzięki takiemu rozszerzeniu zakresu działalności znacznie poprawimy ofertę dostępu do internetu tak że będzie ona nie do pokonania dla konkurencji. 

 

 

Nasze cele

 

Naszym celem jest osiągnięcie maksymalnej sprawności sieci, wydajności i poprawienie kontaktu pomiędzy nami a klientem. Połączenie z nami jest zawsze możliwe po wykręceniu numeru bez konieczności długotrwałego oczekiwania na infolinii. Kontakt z serwisantem jest bezpośredni, co umożliwia otrzymanie fachowej porady, oraz zgłoszenie usterki bez zbędnego przekazywania informacji z działu do działu.

Nasza oferta dostępu do internetu jest zawsze na bieżąco aktualizowana i dostosowana do aktualnych realiów. Dbamy o to, żeby usługa dostępu do internetu była dostępna dla każdego użytkownika w najniższej na rynku cenie w stosunku do jakości świadczonej usługi, oraz rodzaju zawartej umowy.

Oferta dostępu do internetu oparta jest o umowy bezterminowe, co w znaczący sposób podnosi komfort korzystania z usługi i daje możliwości dokonywania zmian, zawieszenia, czy rezygnacji bez konieczności oczekiwania na koniec umowy terminowej. Dzięki takiej umowie każdy Abonent może się poczuć nie skrępowany umową terminową, a zarazem zmusza to naszą firmę do świadczenia wysokiej jakości usług. Cały czas dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta wypadała najkorzystniej w stosunku do innych operatorów i żeby kontakt, oraz współpraca z nami była łatwa i przyjemna.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a dotychczasowym Abonentom bardzo dziękujemy za tak długą współpracę!

 

Założenia na przyszłość

 

Wraz z uruchomieniem nowej strony internetowej naszAsiec.pl na przełomie 2018/2019r. rozpoczynamy nową erę usług.

Pierwszą zasadniczą zmianą jest hojne nagradzanie stałych klientów, to właśnie dla nich uruchamiamy ofertę bezpłatnego dostępu do internetu w podstawowym pakiecie a być może w przyszłości oferta zostanie jeszcze poszerzona. W końcu kto by przypuszczał że kiedyś Internet będzie darmowy.
W najbliższym czasie uruchomimy także nowy pakiet z nielimitowanym super szybkim internetem który działał będzie w oparciu o nową infrastrukturę, i tu także nasi stali klienci zostaną nagrodzeni sporym rabatem przy aktywacji tego pakietu.
Dodatkowo pojawi się cała seria promocji i bonusów dla stałych i nowych klientów.
W najbliższym czasie przeprowadzimy testy telewizji i niczego nie obiecując mamy nadzieję że uda nam się ją uruchomić w 2019r.