Prosty Plan

Do 6 Mb/s
Podstawowy dostęp do internetu (na blokach zamieniamy na 8Mbit idealne dla www, większości gier oraz serwisów z filmami np. Netflix Youtube)

39 zł / 0 zł*

Do 12Mb/s
Idealne łącze dla każdego. Szybkość idealna dla Filmów FULL HD, multimediów, gier. Generalnie wszystko co potrzebne.

49 zł

Do 24Mb/s
Oferta jak wyżej z tym że polecana dla większych rodzin.
(Oferta dla odbiorników bezprzewodowych o przepustowości ~25Mb/s)

59 zł

Nielimitowany
Super szybki internet dla bardzo wymagających bez limitu szybkości (Maksymalna szybkość uzależniona od sposobu podłączenia.)

59 zł

 *Nowość! oferta dla klientów z statusem GOLD.

Czy to możliwe żeby internet był zupełnie darmowy? Tak u nas to możliwe!
Zawsze zaskakujemy naszych stałych wieloletnich klientów. W ofercie Prosty Plan otrzymasz najtańszy pakiet z podstawowym dostępem do internetu za 0 zł miesięcznie! 
Warto być z nami i teraz to procentuje. Na razie oferujemy 6 Mb/s za 0 zł/miesięcznie i kto wie co będzie w przyszłości!?
Ktoś może zadać pytanie: dlaczego, skąd taka oferta, a z czego się utrzymacie :)  I właśnie na te pytania znajdziesz odpowiedź w zakładce "O nas"

Kto może skorzystać z tej oferty? 
Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci którzy mają status GOLD (patrz zakładka statusy klientów).
Status ten można sprawdzić logując się do e-bok, tam zaraz po zalogowaniu dowiesz się jaki masz status lub kiedy go otrzymasz.
Aby aktywować pakiet zaloguj się do e-BOK i aktywuj usługę tam znajdziesz również wszystkie potrzebne informacje.

 

Prosty plan to pakiet ekonomiczny z łączem nie symetrycznym (download czyli wysyłanie jest równe 25% szybkości pobieranie czyli tej którą widzimy w ofercie. W przypadku pakietu nie limitowanego download = 25Mb/s.
Oferta przeznaczona dla przeciętnej rodziny i to szybkość łącza 6mbit (8 na blokach) wystarcza do szybkiego otwierania się stron internetowych i większości sewrisów video np.: Netflix czy YouTube. 12 Mb/s to idealne rozwiązanie dla przeciętnego wielorodzinnego domu a oferta bez limitu szybkości to coś co zadowoli najbardziej wybrednego klienta.

W przypadku łączy radiowych należy pamiętać o maksymalnej przepustowości anteny odbiorczej bo nie ma najmniejszego sensu aktywacja pakietu bez limitu szybkości na starszych modelach anten o przepustowości do ~25Mb/s. oferta anten w zakładce cennik instalacji.

 

 

Podłącz się do naszAsiec.pl i zostań z nami

Wypełnij formularz a my sprawdzimy możliwości podłączenia internetu w podanym miejscu zamieszkania.
Sprawdzenie to jest bezpłatne i niezobowiązujące

Proszę sprawdzić poprawność wprowadzonego numeru telefonu!!!