Biznes Plan

Do 8 Mb/s*
Podstawowy dostęp do internetu idealne łącze dla kamer z darmowym zewnętrznym IP oraz www i większości gier. Doskonale nadaje się też do Smart TV FULL HD np. Netflix YouTube HBO GO itp.

49 zł

Do 16 Mb/s*
Idealne łącze dla każdego z darmowym zewnętrznym adresem IP. Tak jak w opcji 8Mb/s nadaje się do wszystkich usług tyle że z większą ilością urządzeń w tym samym czasie.

59 zł

Do 32 Mb/s*
Super szybki internet dla bardzo wymagających. Zewnętrzny darmowy adres IP dla pełnej kontroli nad domem (kamery, inteligentny dom, baza plików filmów itp.) Filmy Full HD a nawet 4K. Idealny pakiet dla multimedialnego domu z monitoringiem.

69 zł

 *łącze symetryczne (jednakowe wysyłanie i odbieranie danych)

Biznes Plan to łącze symetryczne, oznacza to że pobieranie i wysyłanie danych jest jednakowe. Dodatkowo w pakiecie dostępny jest darmowy zewnętrzny adres IP.
Biznes Plan to idealne rozwiązanie dla monitoringu oraz wszędzie tam gdzie potrzebujemy dostępu do urządzeń z zewnątrz. Jest to też idealne rozwiązanie dla firm które mogą uruchamiać dostępne z zewnątrz usługi www, ftp itp.  Takie usługi mogą być uruchamiane na użytek własny, kontrahentów, i innych uprawnionych niewielkich grup. Niedozwolone jest uruchamianie usług trwale obciążających łącze jak np. publiczne serwery www w szczególności z downloadem, ftp itp.

Istnieje też możliwość zawarcia umowy Biznes PLUS która nie ma takich ograniczeń i daje możliwość podziału i odsprzedaży łącza, dostęp do większej ilości IP, możliwość uruchamiania publicznych serwerów itp.

 

 

 

Podłącz się do naszAsiec.pl i zostań z nami

Wypełnij formularz a my sprawdzimy możliwości podłączenia internetu w podanym miejscu zamieszkania.
Sprawdzenie to jest bezpłatne i niezobowiązujące

Proszę sprawdzić poprawność wprowadzonego numeru telefonu!!!