CONER ELECTRONIC
Strona GłównaAktualnościZamów PocztaPomocKontakt
 
 
 GŁÓWNE MENU
e-BOK Twoje elektroniczne biuro obsługi klienta
 OFERTA
CENNIK, OFERTA
WARTO ZOBACZYĆ
e-BOK TWOJA STREFA
wybierz kolor           Co nowego.

Witajcie!

Teraz słów kilka na temat tego co się obecnie u nas dzieje.

Jak już pewnie wszystkim wiadomo przeprowadziliśmy się na ul. Gliwicką 59 na przeciwko Auto Złomu, 1 km za Auchan.
Niestety przepisy budowlane zmusiły nas do remontu i częściowej przebudowy. W związku z tym nie przyjmujemy jeszcze klientów. Wyjątkowo można umówić się telefonicznie np.: w celu podpisania umowy wtedy proszę o kontakt pod nr. 505363179

Co do spraw technicznych związanych z Internetem to najważniejsze mamy już za sobą. Następnym krokiem jest wystąpienie o pozwolenie na budowę masztu na dachu budynku, oraz rozbudowa stacji nadawczych.

Co nowego?
Już za niedługo rozpoczną się prace związane z budową nowej niezależnej sieci Wi-Fi o bardzo dużych prędkościach. Jako pierwsi będą mogli skorzystać z niej abonenci z naszego bezpośredniego sąsiedztwa a następnie klienci z okolic Waryńskiego, Kamionki oraz części Katowic.

Oferta oparta o wyżej wymienioną technologię powali was na kolana.
Przeciętna prędkość dla transmisji radiowej to około 60-100Mega w a tych najkrótszych odcinkach nawet 200Mega a dla podłączeń kablowych może wynieść nawet 500Mega.
Promocyjna cena dla naszych obecnych klientów uzależniona będzie od stażu i nie przekroczy 30zł/mieś (w okresie promocyjnym).
Żadnych limitów oznacza to nieograniczona prędkość i ilość pobieranych danych.

Kiedy? Pierwsze przyłącza w naszym bezpośrednim sąsiedztwie (wszystkie domy z których mamy widoczność z budynku na ul. Gliwickiej 59) będziemy wykonywać pod koniec października i w związku z tym można już zgłaszać chęć takiego podłączenia lub zmiany instalacji.
Zmiana instalacji będzie odpłatna, jednakże jeżeli klient jest z nami co najmniej 5lat to zostanie całkowicie zrekompensowana poprzez atrakcyjna cenę w okresie promocyjnym.

Szczegóły odnośnie cennika podamy pod koniec września.

POLECAMY
© 1995-2018 Powered by ConerStudio
Polecamy: Oferty pracy za darmo | pobierz programy | Praca warszawa | praca ogłoszenia. | Bezpłatne ogłoszenia praca | Wywświetlanie banerów
ustawa z 22 marca - darmowy skrypt ciasteczka cookie
Sklepy.zrobzakupy.pl - Tanie sklepy internetowe
zrób zakupy.pl - porównywanie cen w sklepach i wyszukiwarka produktów: , itp.