CONER ELECTRONIC
Strona GłównaAktualnościZamów PocztaPomocKontakt
 
 
 GŁÓWNE MENU
e-BOK Twoje elektroniczne biuro obsługi klienta
 OFERTA
CENNIK, OFERTA
WARTO ZOBACZYĆ
e-BOK TWOJA STREFA
wybierz kolor           O Nas

Rozpoczęcie działalności gospodarczej CONER ELECTRONIC z siedzibą w Mikołowie miało miejsce w czerwcu 1996 roku. W pierwszych latach działalności Firma specjalizowała się w zakresie sprzedaży części elektronicznych, prowadziła sprzedaż komputerów, serwis sprzętu elektronicznego i komputerowego, oraz sprzedażą kont internetowych i domen.

W 2000 roku wychodząc naprzeciw wzrastającemu zapotrzebowaniu na Internet powstała nasza pierwsza niewielka sieć komputerowa z dostępem do Internetu. Od 2004r. z naszej usługi dostępu do Internetu można korzystać w całym centrum Mikołowa, oraz w większości dzielnic naszego miasta. Od jakiegoś czasu dostęp do Internetu świadczymy również w Rudzie Śląskiej (Halemba) oraz Katowicach (okolice Podlesie i Zarzecze).

 

Założenia Firmy


Naszym celem jest osiągnięcie maksymalnej sprawności sieci, wydajności i poprawienie kontaktu pomiędzy nami a klientem. Kontakt z nami możliwy jest zawsze po wykręceniu numeru bez konieczności długotrwałego oczekiwania na infolinii. Kontakt z serwisantem jest bezpośredni, co umożliwia otrzymanie fachowej porady, oraz zgłoszenie usterki bez zbędnego przekazywania informacji z działu do działu.

Nasza oferta dostępu do Internetu zawsze jest na bieżąco aktualizowana i dostosowana do aktualnych realiów. Dbamy o to, żeby usługa dostępu do internetu była dostępna dla każdego użytkownika w najniższej na rynku cenie w stosunku do jakości świadczonej usługi, oraz rodzaju zawartej umowy.

Oferta dostępu do Internetu oparta jest o umowy bezterminowe, co w znaczący sposób podnosi komfort korzystania z usługi i daje możliwości dokonywania zmian, zawieszenia, czy rezygnacji bez konieczności oczekiwania na koniec umowy terminowej. Dzięki takiej umowie każdy Abonent może się poczuć nie skrępowany umową terminową, a zarazem zmusza to naszą firmę do świadczenia wysokiej jakości usług.

Cały czas dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta wypadała najkorzystniej w stosunku do innych operatorów i żeby kontakt, oraz współpraca z nami była łatwa i przyjemna.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a dotychczasowym Abonentom bardzo dziękujemy za tak długą współpracę!
POLECAMY
© 1995-2018 Powered by ConerStudio
Polecamy: Oferty pracy za darmo | pobierz programy | Praca warszawa | praca ogłoszenia. | Bezpłatne ogłoszenia praca | Wywświetlanie banerów
ustawa z 22 marca - darmowy skrypt ciasteczka cookie
Sklepy.zrobzakupy.pl - Tanie sklepy internetowe
zrób zakupy.pl - porównywanie cen w sklepach i wyszukiwarka produktów: , itp.