CONER ELECTRONIC
Strona GłównaAktualnościZamów PocztaPomocKontakt
 
 
 GŁÓWNE MENU
e-BOK Twoje elektroniczne biuro obsługi klienta
 OFERTA
CENNIK, OFERTA
WARTO ZOBACZYĆ
e-BOK TWOJA STREFA
wybierz kolor           Prosty Plan - informacje ogólne.

Podłącz się już teraz i odbierz 200 zł rabatu na abonament.
  • dla pakietów których abonament wynosi min. 30zł
  • obejmuje wszystkich nowych klientów którzy nie byli nigdy naszymi Abonentami.
  • rabat zostaje wydany w postaci kuponów 20 x 10zł ( w sumie 200zł ).
  • oferta ważna do końca 2016r.


Teraz instalacja już od 20zł    sprawdź promocję!

 

Opłata instalacyjna
99 zł
Podłączenie bezprzewodowe
 
Opłata instalacyjna obejmuje wykonanie instalacji z bezprzewodowym dostępem do Internetu.
W skład usługi wchodzi założenie urządzenia nadawczo-odbiorczego oraz doprowadzenie kabla z gniazdkiem abonenckim we wskazane przez klienta miejsce.
Podłączenia bezprzewodowe wykonujemy na ogół w domkach jednorodzinnych oraz kamienicach.
Opłata instalacyjna
99 zł
Podłączenie przewodowe
 
Opłata instalacyjna obejmuje wykonanie instalacji z przewodowym dostępem do Internetu.
W skład usługi wchodzi doprowadzenie przewodu do mieszkania abonenta oraz założenie gniazdka we wskazanym miejscu.
Podłączenie przewodowe wykonujemy wszędzie tam gdzie istnieje sieć kablowa lub jest możliwość wykonania instalacji kablowej dla wielu użytkowników np. bloki.
do 3 Mega
29 zł
Podstawowy dostęp do Internetu
do 6 Mega
39 zł
Idealne łącze dla każdego.
Na blokach zamieniamy
na 8Mega
do 12 Mega
49 zł
Dla wymagających
do 24 Mega
59 zł
Bardzo szybki Internet dla wymagających
do
59 zł
* Internet bez limitu szybkości
 
 
 
*Skorzystaj z Internetu bez limitu szybkości za jedyne 59zł/miesiąc.
Do poprawnego działania pakietu wymagana jest instalacja kablowa lub bezprzewodowa z antęną o większej przepustowości - szczegóły w zakładce cennik instalacji.
Jak to działa? - Pakiet ten nie posiada limitu szybkości, jedynym czynnikiem który ma wpływ na maksymalną szybkość jest wydajność łącza którym dostarczany jest Internet. W przypadku łączy bezprzewodowych z zastosowaniem najnowszego odbiornika szybkość tam może wynieść nawet 60-80 Mega. W instalacjach kablowych na większości osiedli osiągalne jest 60 a nawet pełne 100 Mega. Prędkości powyżej 50 Mega są już na tyle duże że przeciętny użytkownik nie jest w stanie ich wykorzystać np.: pobieranie filmu z tą szybkością trwa zaledwie 1,5 min. film w rozdzielczości Blu-Ray (HD) to tylko kilka minut.


Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

UWAGA - w przypadku połączeń przewodowych (bloki) 6 Mega zamieniamy na 8 Mega.

Prosty Plan jest bardzo atrakcyjną, iście diabelsko kuszącą propozycją, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

W jednej piekielnie gorącej ofercie zgromadziliśmy wszystko co najlepsze:

Szybkie łącze bez ograniczeń:

Proponowana prędkość w Prostym Planie jest zależna od lokalizacji, oznacza to, że nie wszędzie dostępna jest pełna oferta szybkości dostępu do Internetu.

Korzystając z oferty Prosty Plan możesz cieszyć się szybkim Internetem za niewielkie pieniądze, bez żadnych limitów. Oferowana prędkość umożliwia Ci nie tylko szybkie przeglądanie stron www czy też prowadzenie konwersacji przez Skype z użyciem kamery Internetowej, ale również pobieranie plików dużych rozmiarów, oraz oglądanie filmów w czasie rzeczywistym w rozdzielczości HD.

Niezależnie od wybranego pakietu nie ma żadnych limitów ilości pobieranych danych, oznacza to, że możemy cieszyć się dostępem do Internetu przez cały miesiąc niezależnie od tego ile danych pobierzemy, lub wyślemy. Jedynym ograniczeniem jest tutaj prędkość maksymalna. Brak ograniczeń pobranych danych daje również gwarancję niezmienności ceny, dzięki temu nie musisz się martwić o to, że przekroczysz limit i tym samym narazisz się na większe koszty.

Niską cenę - od 29,00zł:

Cena miesięcznego abonamentu jest stała, obowiązuje przez cały okres trwania umowy, czyli aż do jej rozwiązania przez którąkolwiek ze stron.

Wygodną bezterminową umowę - bez żadnych haczyków, na których można czasami porządnie zawisnąć:

Z nami nawiązujesz umowę na czas nieokreślony, więc w przypadku nieoczekiwanej konieczności rozwiązania umowy nie obarczamy Cię żadnymi kosztami. Rozwiązać umowę możesz w każdym momencie za pisemnym wypowiedzeniem. Umowa bezterminowa daje również możliwość zmiany pakietów w dowolnym momencie i nie zobowiązuje do korzystania z wybranego pakietu przez długi okres czasu, dzięki temu jeżeli dojdzie do jakichkolwiek obniżek cen, lub wprowadzenia lepszej oferty będzie można w każdej chwili z niej skorzystać.

Każdy użytkownik ma możliwość dokonania samodzielnej zmiany pakietu, a co za tym idzie prędkości łącza poprzez panel klienta e-BOK. Zmiana taka jest bezpłatna i możliwa do wykonania raz w miesiącu.

Gwarancja niskiej ceny:

Oferujemy najniższą cenę na rynku przy tego rodzaju umowie! Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie! Jeśli jednak uda Ci się znaleźć atrakcyjniejszą ofertę możesz z nami negocjować! Aby przystąpić do negocjacji ceny należy przedstawić ofertę innego Operatora, który zaproponował w tej samej lokalizacji ceną identyczną lub niższą niż oferowana przez nas, za taką samą prędkość przesyłu danych, przy czym koszt podłączenia w konkurencyjnej ofercie nie może być wyższy niż w naszej (przy nawiązaniu umowy bezterminowej). Porównywana cena nie może też dotyczyć okresu promocyjnego, po którym cena abonamentu wzrasta.

Oczywiście nie zapominamy o obecnych Abonentach, których również gorąco zachęcamy do skorzystania z tej jakże kuszącej oferty. Obecnym Abonentom w dalszym ciągu naliczamy kolejne lata stażu, jednak w Prostym Planie rabatu za staż nie przyznajemy. Naliczone lata mogą mieć natomiast duże znaczenie w późniejszych ofertach promocyjnych.

Podłącz się do naszAsiec.pl i zostań z nami.
Wypełnij formularz a my sprawdzimy możliwości podłączenia internetu w podanym miejscu zamieszkania.
Sprawdzenie to jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę sprawdzić poprawność wprowadzonego numeru telefomu!!!

Imię i Nazwisko
Miasto
Ulica i nr domu
Telefon
Dodatkowe uwagi i inne informacje
Przepisz kod:        

POLECAMY
© 1995-2018 Powered by ConerStudio
Polecamy: Oferty pracy za darmo | pobierz programy | Praca warszawa | praca ogłoszenia. | Bezpłatne ogłoszenia praca | Wywświetlanie banerów
ustawa z 22 marca - darmowy skrypt ciasteczka cookie
Sklepy.zrobzakupy.pl - Tanie sklepy internetowe
zrób zakupy.pl - porównywanie cen w sklepach i wyszukiwarka produktów: , itp.