CONER ELECTRONIC
Strona GłównaAktualnościZamów PocztaPomocKontakt
 
 
 GŁÓWNE MENU
e-BOK Twoje elektroniczne biuro obsługi klienta
 OFERTA
CENNIK, OFERTA
WARTO ZOBACZYĆ
e-BOK TWOJA STREFA
wybierz kolor           ekoMAX - informacje ogólne.


Teraz instalacja już od 20zł    sprawdź promocję!

Nowy plan taryfowy ekoMAX


Plan ekoMAX przygotowaliśmy dla grupy klientów którzy oczekują bardzo szybkiego łącza, a za razem dla tych którzy twierdzą że korzystają z internetu w sposób umiarkowany.

Jest to idealne rozwiązaniem dla klientów którzy oczekują szybkiego internetu w dobrej cenie! Połączyliśmy to co u nas najlepsze czyli niską cenę oraz maksymalną szybkość.

Czym jest ekoMAX?

Plan ekoMAX jest podobny do Prostego Planu. W Prostym Planie jak i w ekoMAX maksymalna realna przepustowość uzależniona jest od miejsca instalacji jak i sprzętu oraz infrastruktury. Są takie miejsca gdzie prędkość ta wynosi nawet 500Mega i w przyszłości może wzrosnąć. Szczegółowe informacje odnośnie maksymalnej szybkości w danej lokalizacji można uzyskać dzwoniąc pod nasz numer serwisowy (podany w dziale kontakt). Różnica polega na tym że ekoMAX posiada inteligentny system zarządzania prędkością łącza. Z naszych obserwacji wynika że przeciętny użytkownik w ciągu miesiąca wykorzystuje 60GB danych co daje około 2GB dziennie i właśnie ten plan przyjmuje taką wartość.

Jak to działa?

Zasada działania jest prosta, system monitoruje ilość przesłanych danych i cały czas przelicza je regulując maksymalną przepustowość łącza. Trzeba pamiętać że nie mamy tu żadnego limitu jak to jest w przypadku niektórych sieci komórkowych, transfer nigdy nam się nie skończy! Mamy do wykorzystania 60GB transferu danych z dużą przepustowością, a po przekroczeniu tej wartości prędkość spada do 3 na 12 Mega. 3Mega to wartość stała przy ciągłym obciążeniu 12 to wartość chwilowa do około 30 - 60 sekund. Przeciętny użytkownik nie powinien się spotkać z obniżeniem szybkości łącza lecz jeżeli zdarzy mu się przekroczyć dzienny limit łącze może sukcesywnie spowalniać. Uwaga! Spowolnienie nie jest nagłe tylko progowe, łącze spowalnia stopniowo do 12, 6 i ostatecznie 3Mega

Przykład:

Startujemy z pulą 60GB/miesiąc co daje na dzień 2GB, te 2GB mamy do wykorzystania z dużą nie limitowana szybkością. Ile to jest 2GB? W tej wartości mieści się np. swobodne przeglądanie stron internetowych poczty i 3 do 5 filmów w jakości HD oglądanych online. Po zbliżeniu się do dziennego przydziału łącze spowalnia najpierw do 12Mega a następnie 6Mega i jeżeli transfer nie ustanie osiągnie minimalne 3Mega i nigdy mniej. Taka prędkość nadal wystarcza do płynnego przeglądania stron www, poczty, a nawet filmików w sieci. Łącze zaczyna wracać do prędkości maksymalnej już po kilku godzinach zmniejszonego ruchu.

UWAGA! ekoMAX dostępny jest w większości instalacji opartych o dostęp radiowy i niektórych kablowych. Z biegiem czasu zostanie wdrożony we wszystkich lokalizacjach. Informacje na ten temat można otrzymać dzwoniąc pod nr. serwisowy dostępny w zakładce kontakt.


Podłącz się do naszAsiec.pl i zostań z nami.
Wypełnij formularz a my sprawdzimy możliwości podłączenia internetu w podanym miejscu zamieszkania.
Sprawdzenie to jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę sprawdzić poprawność wprowadzonego numeru telefomu!!!

Imię i Nazwisko
Miasto
Ulica i nr domu
Telefon
Dodatkowe uwagi i inne informacje
Przepisz kod:        

POLECAMY
© 1995-2018 Powered by ConerStudio
Polecamy: Oferty pracy za darmo | pobierz programy | Praca warszawa | praca ogłoszenia. | Bezpłatne ogłoszenia praca | Wywświetlanie banerów
ustawa z 22 marca - darmowy skrypt ciasteczka cookie
Sklepy.zrobzakupy.pl - Tanie sklepy internetowe
zrób zakupy.pl - porównywanie cen w sklepach i wyszukiwarka produktów: , itp.